آموزش بکاپ گرفتن از کیف پول تراست ولت

مهم‌ترین مساله در رابطه با کیف پول ارزهای دیجیتال توانایی بک آپ گرفتن از آن است. لازم است در زمینه دارایی‌های خود به صورت ارز دیجیتال، کمی بدبینانه به موضوع بنگریم و بدترین حالت را در نظر بگیریم تا بعدا دچار مشکل نشویم.

تراست والت یکی از بهترین والت‌ها برای نگهداری کریپتوکارنسی و به خصوص اتریوم است و برای کوین ها و توکن‌های BEP2  و ERC20 و ERC721 کاربرد زیادی دارد. برای بک آپ گرفتن از کیف پول همان ابتدا که در حال نصب کیف پول خود هستید 12 عبارت به شما داده می‌شود که لازم است آن‌ها را یادداشت کنید و در مکانی امن نگهداری کنید. 

مراحل بکاپ گرفتن از تراست ولت

برای بک آپ گیری از والت خود لازم است ابتدا به قسمت تنظیمات بروید سپس روی wallets کلیک کنید و سپس روی والتی که می‌خواهید از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید کلیک کنید و روی سه نقطه کنار آن بزنید، روی عبارت Show recovery phrase کلیک کنید و عبارت بازیابی کیف پول به شما نمایش داده می‌شود. لازم است این کلمات را دقیقا با همین ترتیب نوشته شده یادداشت کنید تا در مواقع لزوم از آن استفاده کنید.

نکته‌ای که لازم است به آن توجه کنید این است که این 12 کلمه را در اختیار هیچ کس قرار ندهید و به خوبی از آن مراقبت کنید چراکه درصورت فراموش کردن رمز کیف پول خود تنها از طریق همین کلمات قادر به بازیابی کیف پول خود خواهید بود و اگر این عبارات در دسترس سودجویان قرار گیرد کیف پول شما را هک خواهند کرد و دارایی‌های شما را به خود انتقال می‌دهند.

 

بک آپ از تراست ولت

ریکاوری تراست ولت

به علت‌های مختلفی ممکن است نیاز به ریکاوری تراست ولت خود داشته باشید از جمله این دلایل می‌توان به گم کردن رمز عبور و یا عوض کردن گوشی همراه می‌توان اشاره کرد. در این زمان‌ها می‌توان به کمک همان 12 کلمه رمز خود کیف پول خود را بازیابی کنید.

برای ریکاوری کیف پول خود لازم است، ابتدا کیف پول تراست ولت را نصب کرده سپس به جای create a new wallet  روی گزینه I already have a wallet  کلیک کنید. در این زمان لازم است عبارات کلیدی یا کلمات seed را در قسمت phrase دقیقا با همان ترتیبی که به شما داده شده است یادداشت کنید و وارد والت یا کیف پول خود شوید.

3.9/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن