معرفی رمز ارزها

معرفی رمز ارز

امروزه یکی از گزینه‌های افراد برای سرمایه گذاری در کنار بازار بورس، وارد شدن به فضای رمز ارز و کریپتوکارنسی است. لازمه سرمایه گذاری درست و کسب سود، شناخت کامل رمز ارز ها است. برای مثال خیلی از مردم از دنیای ارز دیجیتال تنها بیت کوین را می‌شناسند، در حالی که باید بدانید بیت کوین اولین و مهم‌ترین رمز ارز در جهان می‌باشد اما در کنار این ارز تعداد و انواع بسیار زیادی از رمز ارز ها وجود دارند که شما می‌توانید با بررسی هر کدام آن‌ها را خرید و فروش کنید. در صرافی ارز دیجتال همراه ما باشید تا شما را با ارز استورج ، راهنمای خرید ارز xvg ، آموزش کامل ارز آلیس و سایر مقالات ما در رابطه با خرید تتر بدون احراز هویت در سایت ارز دیجیتال مطالعه کنید.

ما در صرافی آنلاین ارزکت تلاش می‌کنیم شما را با رمزارزهای معتبر و خوب در دنیای ارز دیجیتال آشنا کنیم. در ادامه به بررسی انواع ارزهای دیحیتال خواهیم پرداخت.

انواع رمز ارز

همانطور که گفتیم ارزهای دیجیتال انواع و تعداد زیادی دارند. در زیر برخی از این دسته بندی‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

رمز ارز بیت کوین

حتی اگر اطلاعات بسیار کمی از دنیای رمز ارزها داشته باشید احتمالا واژه بیت کوین به گوشتان خورده است. بیت کوین اولین ارز دیجیتال رمزنگاری شده می‌باشد که بر پایه بلاک چین است.

استیبل کوین

استیبل کوین‌ها نوسان قیمتی ندارند و ارزش آن‌ها به یک کالای پایدار وابسته می‌باشد به همین دلیل به آن‌ها ارز دیجیتال با ثبات می‌گویند. استیبل کوین ها یک راه ساده و امن برای انجام تراکنش‌های مالی محسوب می‌شوند.

شت کوین

شت کوین‌ها ارزش زیادی در بازار ارز دیجیتال ندارند. این ارزها بر مبنای هیجانات در فضای ارز دیجیتال معامله می‌شوند و در خیلی از مواقع بنیانگذاران آن‌ها نیز مشخص نیستند پس پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد فعالیت در فضای رمز ارزها را دارید به سمت شت کوین ها نروید.

آلت کوین

آلت کوین‌ها به پشتوانه بیت کوین به وجود آمده‌اند و از بلاکچین استفاده می‌کنند. هدف این ارزها تغییر در قوانین بیت کوین و بهبود آن و جلب توجه کاربران است.